четверг, 26 декабря 2013 г.

Громадські організації Донеччини створили коаліцію з метою захисту громадянських свобод

Ініціативна група керівників громадських організацій Донецької області в ході робочої зустрічі 25 грудня заснувала коаліцію інститутів громадянського суспільства з метою спільного захисту конституційних прав і свобод громадян, моніторингу дій влади і консолідації громадянського суспільства регіону і України.

Засновники Коаліції визнали “Українську хартію вільної людини”, укладену Ініціативною групою “Першого грудня”, засадничим документом, на підставі якого Коаліція й її учасники визначають спільні цінності й орієнтири для своєї діяльності.Учасники Коаліції окреслили стратегічні напрями діяльності, виходячи зі страну розвитку громадянського суспільства Донеччини, а також підтвердили спільне прагнення надавати підтримку загальноукраїнським ініціативам, спрямованим на відновлення конституційності, демократичного розвитку та реалізації європейського вибору народу України.

Коаліція є відкритою і запрошує інші громадські організації, незалежні ЗМІ та активних громадян Донецької області, які поділяють її мету та засадничі цінності, приєднуватись до Коаліції та брати участь в її діяльності. Учасники Коаліції не переслідують жодних політичних цілей, натомість підтримують прагнення народу України до кардинальних змін в суспільстві і державі, що має бути реалізовано відповідно до статті 5 Конституції України. 


Приєднатись до Коаліції можна тут: civilliberty.dn.ua/p/loading.html Актуальный список учасників Коаліції доступний тут: goo.gl/AxpYfo

За додатковою інформацію щодо Коаліції запрошуємо звертатись за е-поштою: civilliberty.dn.ua@gmail.com.