воскресенье, 19 января 2014 г.

Чи будуть насправді переговори?

Вже не варто звертатись з будь-якими проханнями до Януковича В.Ф. – це безрезультатно, він все ігнорує, а будь-яка його реакція тільки підвищує ризик, що постраждають невинуваті люди. Рівень жаги помсти в нього вже дуже великий, і він стане реалізовувати її (помсту) (та навіть вже потроху реалізує), як тільки ситуація це йому дозволить. Наприклад, розійдеться Майдан.

Варто не втомлюватись засуджувати дії його, а також Прем’єра, Міністра МВС щодо окремих випадків насильства, подій та фактів.

І треба не забувати: не можна вірити будь-яким обіцянкам Януковича.

Переговори можна вести тільки з Януковичем або офіційно призначеною ним людиною після припинення зґвалтування учасників подій на Євромайданах по країні та остаточному усуненні Міністра МВС від посади. Інакше це буде чергове знущання над протестантами: такі собі переговори під час (в процесі) згвалтування.  Будь-яке погодження протестантів на переговори без умов означатимуть прийняття того, що зроблено правоохоронцями. Якщо Янукович затребує перемовин без умов – значить він перемовин не бажає як таких.

І треба не забувати: не можна вірити будь-яким обіцянкам Януковича.

Захарченка потрібно віддати під суд. Як говорить Президент – хай суд визначить міру вини чи невинуватість Міністра.

Після 30 листопада влада не зробила у своїх діях та позиції жодного кроку назад: кооперація з Росією стрімко посилюється, учасників протестів б’ють, жодний з винних у побиттях євромайданівців навіть не притягнутий до відповідальності. Ухвалений закон спрацює скоріше проти протестантів: наприклад, протестантам пришиють якісь порушення після 25 грудня – а на ці події закон не поширюється. «Беркутівців» виведуть від відповідальності. Або будуть розслідувати їх дії так довго та так «ефективно», як справу Гонгадзе.

І треба не забувати: не можна вірити будь-яким обіцянкам Януковича.

Януковичу буде легше триматися, допоки поряд будуть ті, на кого можна – якщо вже припече - спихнути відповідальність – в першу чергу Азаров, Клюєв та Захарченко.  Прибрати їх – означає суттєво позбавити Януковича ресурсів для відступу.

І треба не забувати: не можна вірити будь-яким обіцянкам Януковича