суббота, 22 февраля 2014 г.

Громадські організації просять захистити мирне зібрання та недопустити розколу України

Начальнику Управління 
Служби безпеки України 
в Донецькій області
Пелеху О.В. 

Шановний Олександре Володимировичу!

Як вам, можливо, відомо, завтра, 23 лютого 2014 року о 12:00 в м. Донецьк, на бульв. Шевченка біля памятнику Т.Г. Шевченку відбудуться збори громадян для вшанування пам'яті загиблих під час народного повстання в Україні.

Керівники громадських організацій, що підписались, вважають - згідно моніторингу Коаліції за громадянські свободи - що, починаючи з 19 січня 2014 року в м. Донецьк активно застосовується технологія використання так званих "тітушек" та інших незаконних формувань, які перешкоджали зустрічам Донецького "Євромайдану", результатом чого починаючи з 26 січня громадяни фактично не могли користуватись конституційним правом на свободу мирних зібрань.

Зважаючи на суспільну важливість зазначеної події, наполегливо просимо Вас докласти максимальних зусиль для недопущення провокацій, оперативного попередження та реагування на подібні випадки, і забезпечити безпеку громадян під час проведення мирного зібрання.

Просимо Вас здійснити необхідні заходи реагування на діяльність в області організацій та громадян, в т.ч. іноземних держав, що закликають до порушення територіальної цілісності України, розпалюють ворожнечу, та недопустити реалізації за їх допомогою відомих сценаріїв розколу України.

З повагою,

Голова ДОО ВГО
"Комітет виборців України" С.В. Ткаченко

Голова Правління ДОГО
"Донецький інститут інформації" О.В. Мацука

Заступник Голови Правління -
Виконавчий директор ДОГО
"Центр політологічних досліджень" С.І. Штукарін

Голова ДОГО "Донецький інститут
соціальних досліджень та
політичного аналізу" В.П. Кіпень

Президент ДМГО "Альянс" С.В. Закревська